You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

GENÇ KIZILAY BURSA, MİNİK FATMANUR’U YALNIZ BIRAKMADI

GENÇ KIZILAY BURSA, MİNİK FATMANUR’U YALNIZ BIRAKMADI

Genç Kızılay Bursa Gönüllüleri, dünyayı saran Covit 19 salgın tehdidi ile mücadele günlerinde ailesi ile birlikte evinde karantinada kalan minik Fatmanur’u 23 Nisan’da yalnız bırakmadı.
Genç Kızılay Bursa Gönüllüleri, Covit19 salgın tehdidi nedeniyle tüm çocukların bu yıl evlerinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda ailesi ile birlikte evlerinde karantinada bulunan Fatmanur Turhan’ı ziyaret ederek hediyeler verdi ve bayramını kutladı.
Salgın tehdidi nedeniyle bu yıl çocukların evlerinde kutladığı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda her kesimden çocuğun bayramı aynı coşku ile yaşayabilmeleri için sahaya çıkan Genç Kızılay Bursa Gönüllüleri, yüzleri güldürmeye devam ediyor. Bu kapsamda aile bireyleri Corona Virüs salgınından etkilenen ve ailesi ile birlikte Osmangazi İlçesi Çirişhane Mahallesi’ndeki evlerinde karantina günlerini geçiren ulaşan gönüllüler, minik Fatmanur’un bayram coşkusuna ortak oldu. Genç Kızılay Bursa Gönüllüsü abi ve ablalarının ziyaretleri ve hediyeleri ile mutluluğu gözlerinden okunan Fatmanur, büyüdüğünde Türk Kızılay Gönüllüsü olarak mutluluğu insanlarla paylaşmak istediğini dile getirdi.