You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

TÜRK KIZILAY BURSA ŞUBESİ 5000 EKMEK DAĞITTI

TÜRK KIZILAY BURSA ŞUBESİ 5000 EKMEK DAĞITTI

Türk Kızılay Bursa Şubesi, sokağa çıkma yasağının uygulandığı hafta sonları günlerinde şehrin farklı noktalarında yasağa uyarak evlerinde kalan vatandaşlara dağıttığı 5000 ekmekle gönüllerde bir kez daha taht kurdu.
Türk Kızılay Bursa Şubesi, Corona Virüs salgını tehdidi ile topyekûn mücadele edilen bu günlerde saha çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında 31 ilde sokağa çıkma yasağı ilan edilen hafta sonu günlerinde şehrin farklı noktalarında sokağa çıkma yasağına uyarak evlerinde kalan vatandaşlara 5000 ekmek dağıtan Türk Kızılay Bursa Şubesi ekipleri, gittikleri mahallelerde vatandaşlar tarafından alkışlarla karşılandı.
Her zaman olduğu gibi Corona Virüs salgını ile mücadele edilen bu günlerde de umudu ve sevgiyi paylaştıklarını belirten Türk Kızılay Bursa Şube Başkanı Davut Gürkan, hayırseverlerin destekleri sayesinde şehrin her noktasındaki ihtiyaç sahiplerine ulaşarak, bu zor günlerin hep birlikte sağlıkla atlatılması için saha çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini belirtti.


RAMAZAN AYI’NDA DA YÜZLER GÜLDÜRÜLECEK

Davut Gürkan ayrıca yaklaşan Ramazan Ayı’nda da ihtiyaç sahiplerinin yüzlerini güldürmek için bağış kabullerinin devam ettiğini belirtti.
Diğer yandan Türk Kızılay Bursa Şubesi bağış kabulleri için hesap numaraları ve iletişim kanalları şu şekilde: Ziraat Bankası İzmir Yolu Bursa Şubesi: TR46 0001 0020 5400 0018 6869 05
Bilgi için: www.bursakizilay.org.tr ya da 0541 220 24 40