You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

KIZILAY GENÇLİK KAMPI İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

KIZILAY GENÇLİK KAMPI İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Türk Kızılay Bursa Şube Başkanı Davut Gürkan, Bursa’nın simgeleşmiş değerlerinden olan Kızılay Gençlik Kampı’nın yeniden hayata geçirilmesi için çalışmalarını hızlandırdıklarını söyledi.
Türk Kızılay Bursa Şube Başkanı Davut Gürkan, beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’ı ziyaret etti. Burada şubelerinin faaliyetleri ve Kızılay Gençlik Kampı’nın yeniden faaliyete geçirilmesi için çalışmalarını anlatan Gürkan, daha sonra Yönetim Kurulu Üyeleri ve Mudanya İlçe Koordinatörü Mustafa Bayrak ile birlikte Mudanya Kaymakamı Faik Oktay Sözer’i ziyaret ederek Kızılay Gençlik Kampı’nın yeniden açılması çalışmalarında gelinen noktayı anlatarak destek istedi.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Davut Gürkan, Kızılay Gençlik Kampı’nın Bursa’nın önemli değerlerinden biri olduğunu söyledi. Bu bilinç ve sorumlulukla çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Gürkan, kampın en kısa zamanda yeniden hayata geçirilebilmesi için destek veren tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür etti.