You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

KAN BAĞIŞI KAMPANYALARINA DESTEK SÜRÜYOR

KAN BAĞIŞI KAMPANYALARINA DESTEK SÜRÜYOR

Türk Kızılay Bursa Şubesi’nin BUSKİ Genel Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirdiği kan bağışı kampanyasına BUSKİ çalışanları büyük ilgi gösterdi.
Türk Kızılay Bursa Şubesi kan bağışı kampanyalarını aralıksız sürdürüyor. BUSKİ Genel Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirilen kan bağışı kampanyası BUSKİ gönüllüleri tarafından büyük ilgi gördü. BUSKİ Genel Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen organizasyonda Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ahmet YILDIZ, BUSKİ Genel Müdürü Güngör GÜLENÇ ve Türk Kızılay Bursa Şube Başkanı Davut GÜRKAN, bağışçıları ziyaret ederek sohbet ederek, hayati bir ihtiyaç olan kan temini çalışmalarına verdikleri katkılardan dolayı teşekkür etti.
Organizasyon hakkında açıklamalarda bulunan Türk Kızılay Bursa Şube Başkanı Davut Gürkan BUSKİ Genel Müdürü Güngör Gülenç ve ekibine verdikleri destek için teşekkür etti. Gürkan, kan bağışının önemine dikkat çekerek, "Kan, sürekli bir ihtiyaç ve her an hepimize gerekebilir. Hepimiz bir gün buna ihtiyaç duyabiliriz o yüzden herkesi kan vermeye, bir cana umut olmaya davet ediyoruz. " diye konuştu.