You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

TÜRK KIZILAY GÖNÜLLÜSÜ GENÇLER İYİLİK HAREKETİNE GÜÇ VERMEK İÇİN BİRARAYA GELDİ

TÜRK KIZILAY GÖNÜLLÜSÜ GENÇLER İYİLİK HAREKETİNE GÜÇ VERMEK İÇİN BİRARAYA GELDİ

Türk Kızılay Bursa Şubesi, Kızılay Haftası etkinlikleri kapsamında üniversite öğrenicisi Türk Kızılay gönüllüsü gençleri Kızılay Gençlik Kampında biraraya getirerek, eğitim ve eğlence ile dolu bir gün yaşattı.
Türk Kızılay Gönüllüsü üniversiteli gençler Kızılay Kampında biraraya geldi. Türk Kızılay Bursa Şubesi ve Genç Kızılay Bursa işbirliğinde gerçekleştirilen programda gençlere Türk Kızılay ve faaliyet alanları hakkında bilgiler verildi. Gün boyu süren organizasyonda gönüllü gençlerle oryantasyon çalışmaları yapılırken, aynı zamanda çeşitli oyunlarla renklenen organizasyon, Türk Kızılay’a gönül veren gençler eğlenceli bir gün yaşadı.
Organizasyon hakkında bilgiler veren Türk Kızılay Bursa Şube Başkanı Davut Gürkan, gençlerin her alanda olduğu gibi Türk Kızılayın dünyayı saran iyilik hareketinin yayılması ve yaşatılması açısından önemine vurgu yaptı. Türk Kızılayın her yaştan, her kesimden bağışçıları ve gönüllüleri sayesinde dünyaya örnek bir kurum haline geldiğini ifade eden Başkan Gürkan, iyilik hareketine destek veren herkese teşekkür etti.