You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

PROF.DR. AHMET SAİM KILAVUZ’DA TÜRK KIZILAYIN İYİLİK HAREKETİNE KATILDI

PROF.DR. AHMET SAİM KILAVUZ’DA TÜRK KIZILAYIN İYİLİK HAREKETİNE KATILDI.

Türk Kızılay Bursa Şube Yönetimi, Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Saim Kılavuz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Uludağ Üniversitesi Rektörlük binasında gerçekleşen ziyarete Türk Kızılay Bursa Şube Başkanı Davut Gürkan’ın yanı sıra Güney Marmara Bölge Kan Merkezi Müdürü Dr. Nihat Çakır ve şube yöneticileri de katıldı.

MERHAMET ANLAYIŞIMIZIN DÜNYAYA DÖNÜK YÜZÜ…

Türk Kızılaya üye kaydı yapılan Prof. Dr. Ahmet Saim Kılavuz, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdiği konuşmasında, Türk Kızılayın merhamet, dayanışma ve paylaşma duygularına dayalı medeniyet anlayışının dünyaya dönük yüzü olduğunu ifade etti. Türk Kızılayın Dünyanın birçok bölgesinde mazlumlara uzanan yardım elinin, örnek çalışmalara imza attığını belirten Kılavuz, bu iyilik hareketinin bir üyesi olmanın kendisine gurur ve mutluluk verdiğini söyledi.
Türk Kızılay Bursa Şube Başkanı Davut Gürkan ise Prof. Dr. Ahmet Saim Kılavuz’un yeni görevinin ve yeni başlayan akademik yılın hayırlı olmasını diledi. Gürkan, Uludağ Üniversitesi’nin öğrenci kapasitesi, akademik çalışmaları ve öğretim üyesi kadrosu ile Türkiye’nin en önemli üniversitelerinden biri olduğunun altını çizerek, yeni dönemde de başarılı ve özel çalışmaların artarak devam edeceğine olan inancını dile getirdi.