You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

KIZILAY BURSA ŞUBESİ’NDEN NİLÜFER BELEDİYE BAŞKANI TURGAY ERDEM’E ZİYARET

KIZILAY BURSA ŞUBESİ’NDEN NİLÜFER BELEDİYE BAŞKANI TURGAY ERDEM’E ZİYARET

Kızılay Bursa Şube Başkanı Davut Gürkan, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem’i makamında ziyaret ederek, Türk Kızılay ve Bursa Şubesi’nin çalışmalarını anlattı.


Türk Kızılay Bursa Şube Başkanı Davut Gürkan, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem’i ziyaret etti. Nilüfer Belediyesi başkanlık makamında gerçekleşen ziyarete Türk Kızılay Bursa Şube Yönetim Kurulu üyeleri Ahmet Emin Yılmaz ve Kevser Öztürk’te katıldı. Ziyarette çalışmalarını anlatan Kızılay Bursa Şube Başkanı Davut Gürkan, 151 yıllık Merhamet Çınarı Türk Kızılay’ın hayırseverler aracılığıyla Türkiye’nin dünyaya uzanan şefkat eli haline geldiğini vurgulayarak, Türk Kızılay’a verilen her desteğin dünyanın bir çok köşesindeki mazlumlara umut olduğunun altını çizdi.


KIZILAY BURSA ŞUBESİ’NDEN NİLÜFER BELEDİYE BAŞKANI TURGAY ERDEM’E ZİYARET

Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem ise sözlerine ziyaretten dolayı memnuniyeti dile getirerek başladı. Türk Kızılay Bursa Şubesi’nin çalışmalarını takdirle takip ettiğini belirten Başkan Erdem, ülkemizde yaşanan kan ve kök hücre ihtiyacının karşılanmasından, sosyal yardımlara, evde bakım hizmetlerinden ilk yardım eğitimlerine, afet durumlarındaki yerinde ve zamanında desteklerine kadar Türk Kızılay’ın Türkiye’nin dünya çapında bir kuruluşu haline geldiğini vurgulayarak, Türk Kızılay’a ve kurumun lokomotiflerinden Bursa Şubesi’ne destek vermek adına her türlü işbirliğine hazır olduğunu söyledi.
HAYIRSEVERLERİMİZE VEKALET İŞLEMLERİ İÇİN KOLAYLIK
Kurban vekaletini Türk Kızılay’a bağışlamak isteyen hayırseverlerimiz, yurtiçi 1 hisse kurban vekâlet bedeli olarak 850 TL öderken, yurtdışı kurban vekâlet bedeli için 725 TL ödeyecekler. Kurban ibadetlerinin gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşmasının huzurunu yaşamak isteyen vatandaşlarımız, vekaletlerini bağışlarken;
*www.bursakizilay.org.tr adresimiz üzerinden,
* Vakıflar Bankası Bursa Organize Sanayi Şubesi Hesabına Havale /EFT IBAN: TR 31 0001 5001 5800 7307 7617 16 yoluyla,
* 0541 220 24 40 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşarak,
*Ya da Vekalet Kabul Merkezlerimizde kredi kartı kullanarak veya nakit olarak işlemlerini gerçekleştirebilecekler.