You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

MİLLETVEKİLİ EMİNE YAVUZ GÖZGEÇ İYİLİK HAREKETiMİZE GÖNÜLLÜ OLDU

BURSA İŞ DÜNYASINDAN TÜRK KIZILAY’A DESTEK

AK Parti Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç, Kızılay Bursa Şube Başkanı Davut Gürkan’ı ziyaret ederek, Türk Kızılay Gönüllüsü oldu.
AK Parti Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç, Türk Kızılay gönüllüsü oldu. Milletvekili Gözgeç, Türk Kızılay Bursa Şube Başkanı Davut Gürkan’ı ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Türk Kızılay Bursa Şube Başkanlık binasında gerçekleşen ziyarette Emine Yavuz Gözgeç, Türk Kızılay Bursa Şubesi’nin çalışmalarını takdirle takip ettiğini belirtti. Milletvekili Gözgeç, Türk Kızılay’ın, ülkemizin dünyaya açılan müstesna kurumlarından biri olduğunun altını çizdi. Türk Kızılay’ın 151 yıllık tarihi boyunca tüm dünyadaki mazlumlara umut ışığı olduğunu ifade ederek, Bursa Şubesi’nin de örnek çalışmaları ile bu iyilik hareketine lokomotif olduğunu söyleyerek, Türkiye’nin merhamet eli Türk Kızılay’ın bir parçası olmanın kendisine gurur verdiğini belirtti.


Türk Kızılay Bursa Şube Başkanı Davut Gürkan ise sözlerine ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek başladı. Başkan Gürkan, Kırmızı Hilal’in, hayırseverlerin destekleri ile tüm dünyayı saran gölgesini güçlendirmek adına ellerinden gelen her çabayı sergilediklerini belirterek, bu iyilik hareketinin en önemli sac ayaklarından birinin gönüllüler olduğunun altını çizdi. Veren el ile alan el arasındaki köprüyü en doğru şekilde kurmay çalıştıklarını söyleyen Gürkan, ‘Bu yolda bizlere destek veren herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.
HAYIRSEVERLERİMİZE VEKALET İŞLEMLERİ İÇİN KOLAYLIK
Kurban vekaletini Türk Kızılay’a bağışlamak isteyen hayırseverlerimiz, yurtiçi 1 hisse kurban vekâlet bedeli olarak 850 TL öderken, yurtdışı kurban vekâlet bedeli için 725 TL ödeyecekler. Kurban ibadetlerinin gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşmasının huzurunu yaşamak isteyen vatandaşlarımız, vekaletlerini bağışlarken;
*www.bursakizilay.org.tr adresimiz üzerinden,
* Vakıflar Bankası Bursa Organize Sanayi Şubesi Hesabına Havale /EFT IBAN: TR 31 0001 5001 5800 7307 7617 16 yoluyla,
* 0541 220 24 40 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşarak,
*Ya da Vekalet Kabul Merkezlerimizde kredi kartı kullanarak veya nakit olarak işlemlerini gerçekleştirebilecekler.