You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

TÜRK KIZILAY’IN KURBAN VEKALET KAMPANYASINA ALİNUR AKTAŞ’TAN DESTEK

BURSA İŞ DÜNYASINDAN TÜRK KIZILAY’A DESTEK

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’tan, Türk Kızılay’ın Kurban vekalet kampanyasına destek.
Türk Kızılay’ın Kurban vekalet kampanyası Bursa’da büyük ilgi görüyor. Kampanyaya Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ta destek verdi.
Türk Kızılay Bursa Şube Başkanı Davut Gürkan, beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı ziyaret etti. Başkan Aktaş, Kurban vekaletini Türk Kızılay’a bağışladı. Burada yaptığı konuşmada Türk Kızılay’ın Türk Kızılay’ın, Türkiye’nin dünyaya uzanan merhamet eli olduğunun altını çizdi. Kurban’ın İslam Alemi’nde paylaşma ve merhamet duygularını zirveye taşıdığını belirten Alinur Aktaş, Türk Kızılay’ın veren el ile alan el arasındaki en güvenilir köprülerden biri olduğunu vurgulayarak Türk Kızılay’ın Kurban Vekalet kampanyasına destek çağrısı yaptı.

Kızılay Bursa Şube Başkanı Davut Gürkan ;Türk Kızılay’ın bu yıl dünyanın 50 farklı ülkesinde Kurban bereketini ve sevincini yaşatacağını belirtti. Bursa’nın her zaman olduğu gibi merhamet ve paylaşmaya dayalı medeniyet anlayışının en güzel örneklerinden bu bayramda da sergileyeceğine olan inancını dile getirdi. Gürkan, Türk Kızılay’a destek veren tüm hayırseverlere teşekkür etti.
HAYIRSEVERLERİMİZE VEKALET İŞLEMLERİ İÇİN KOLAYLIK
Kurban vekaletini Türk Kızılay’a bağışlamak isteyen hayırseverlerimiz, yurtiçi 1 hisse kurban vekâlet bedeli olarak 850 TL öderken, yurtdışı kurban vekâlet bedeli için 725 TL ödeyecekler. Kurban ibadetlerinin gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşmasının huzurunu yaşamak isteyen vatandaşlarımız, vekaletlerini bağışlarken;
*www.bursakizilay.org.tr adresimiz üzerinden,
* Vakıflar Bankası Bursa Organize Sanayi Şubesi Hesabına Havale /EFT IBAN: TR 31 0001 5001 5800 7307 7617 16 yoluyla,
* 0541 220 24 40 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşarak,
*Ya da Vekalet Kabul Merkezlerimizde kredi kartı kullanarak veya nakit olarak işlemlerini gerçekleştirebilecekler.