You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

TÜRK KIZILAY BURSA İLK YARDIM EĞİTİMLERİ İLE ÖNCÜ OLMAYA DEVAM EDİYOR

TÜRK KIZILAY BURSA İLK YARDIM EĞİTİMLERİ İLE ÖNCÜ OLMAYA DEVAM EDİYOR

Türk Kızılay Bursa Şubesi, Türkiye’ye örnek çalışmalarını ödüllerle taçlandırmaya devam ediyor.
Bir çok alanda olduğu gibi kurum ve kuruluşlara verdiği ilk yardım eğitimleri ile de Türkiye genelinde şubeler arasında başı çeken Türk Kızılay Bursa Şubesi, çalışmalarıyla örnek oluyor.
Türk Kızılay Genel Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen teşekkür programı ile 2018 yılı içerisinde gerçekleştirilen ilk yardım eğitimi programlarında en fazla kişiye ulaşan ve eğitim programları ile en fazla gelir sağlayan şube başkanlarına teşekkür belgesi verildi.

Türk Kızılay Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Sekreteri Hüseyin Can, şube başkanları ve mesul müdürlerin katılımları ile gerçekleşen törenle 2018 yılında ilk yardım eğitimleri ile en fazla gelir elde eden 1. ve yine ilk yardım eğitimleri ile en fazla kişiye ulaşan 2. şube olan Türk Kızılay Bursa Şubesi’ne teşekkür belgeleri takdim edildi.
Türk Kızılay Bursa Şubesi yöneticileri ve ilk yardım eğitmenleri adına teşekkür belgelerini Türk Kızılay Genel Sekreteri Hüseyin Can’dan alan Bursa Şube Başkanı Davut Gürkan, teşekkür belgelerine vesile olan çalışmalara imza atan yönetimine ve eğitimcilerine teşekkür etti. Başkan Gürkan, Türk Kızılay Bursa Şubesi’nin Kırmızı Hilal’in adına yakışır şekilde örnek çalışmalara imza atmaya devam edeceğini belirterek, “Üstlendiğimiz misyonun öneminin farkında olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Milletimizin merhamet elini tüm dünyaya ulaştıran Türk Kızılayımız çatısı altında hayati bir değer taşıyan ilk yardım bilincini de ülkemizde mümkün olan en üst seviyelere çıkarmak için çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz.” dedi.