You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

KIZILAY BURSA YÖNETİMİ - HAYRİ TÜRKYILMAZ ZİYARETİ

TÜRK KIZILAY BURSA’DA MUDANYA MESAİSİ SÜRÜYOR

Türk Kızılay Bursa Başkanı Davut Gürkan, beraberinde yöneticileri Ahmet Emin Yılmaz ve Mürsel Durmaz ile birlikte Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’ı ziyaret etti.

Türk Kızılay Bursa Yöneticileri, Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’ı ziyaret etti. Belediye binasında gerçekleşen ve sohbet havasında geçen ziyarette Türk Kızılay Bursa Başkanı Davut Gürkan ve yöneticileri çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Başkan Davut Gürkan, Mudanya’da yoğun bir mesai içerisinde olduklarını belirterek, Mudanya şubemizin bir an önce yeniden ve güçlü bir şekilde hayata geçirilmesi için çalışmalarında sona geldiklerini belirterek, Kızılay’ın merhamet elini Mudanya şubeleri ile daha da güçlendireceklerini söyledi. Davut Gürkan, Kızılay Kampı’nın yeniden canlandırılması çalışmalarını hızlandırdıklarını anlatarak, “Kızılay Kampımızın yeniden hizmete sokmak için çalışmalarımızı neredeyse tamamladık. Bursamızın ve Türk Kızılay’ın bir değerini daha yeniden ayağa kaldıracağız” dedi.

TÜRKYILMAZ: TÜRK KIZILAY MİLLİ DEĞERİMİZDİR

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz ise Türk Kızılay’ın milli bir değer ve zenginlikleri olduğunu söyledi. Hayri Türkyılmaz, Kızılay’ın 151 yıldır tüm dünyadaki yardıma muhtaç insanlara uzanan merhamet elinin milletimizin yardımseverlik ve şefkat duygularını dünyaya kanıtladığını vurgulayarak, bu elin güçlenmesi adına yapılacak her çalışmanın destekçisi olacaklarını belirtti.

KIZILAY KAMPI BİR SEMBOL NİTELİĞİNDE…

Başkan Türkyılmaz, Mudanya’nın ve Türk Kızılay’ın sembollerinden olan Kızılay Kampı’nı yeniden canlanıp, gençlerimizin hizmetine sunulmasını arzu ettiklerini belirterek, bu konuda ve Türk Kızılay Mudanya Şubesi’nin yeniden canlandırılması adına yapılan çalışmaların destekçisi olacaklarını belirtti.