You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

TÜRK KIZILAY BURSA KARIN BEREKETİNİ YÜREKLERE TAŞIDI

TÜRK KIZILAY BURSA KARIN BEREKETİNİ YÜREKLERE TAŞIDI

Türk Kızılay Bursa Şubesi, kar yağışının etkisini göstermeye başladığı hafta sonu günlerinde de çalışmaları ile umut, günlük hayatın kardan etkilenmemesi için gece gündüz çalışan ekiplerin de yüzlerinde gülümseme oldu.

Türk Kızılay Bursa Şubesi, soğuk hava ve kar yağışının etkisini göstermeye başladığı geçtiğimiz hafta sonunda da sahadaydı. Türk Kızılay Bursa Şube Başkanı Özcan Susmaz önderliğinde Türk Kızılay Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcıları Ömer Faruk Çalışkan, Talha Özer, Türk Kızılay Genel  Merkez Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri Muvaffak Kaya ve Enes Ertekin ile şube yöneticileri ile gönüllülerin katılımları ile ihtiyaç sahiplerine gıda ve yardım malzemesi dağıtımı yapıldı.

Kar yağışının başladığı Pazar günü de Türk Kızılay Bursa Şubesi ekipleri, günlük hayatın kardan  etkilenmemesi için çalışmalarını sürdüren  görevlileri ziyaret ederek ikramlarda bulundu. Pandemi ve kış koşullarında kimsenin mağdur olmaması için saha çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini belirten Türk Kızılay Bursa Şube Başkanı Özcan Susmaz, şehrin dört bir yanına iyiliği ve paylaşımı taşırken bu yolda kendilerine destek veren tüm bağışçılarına ve Türk Kızılay gönüllülerine teşekkür etti.