YARALARINI SARAN DUDAKLI HALKI’NDAN TÜRK KIZILAY’A TAM DESTEK

YARALARINI SARAN DUDAKLI HALKI’NDAN TÜRK KIZILAY’A TAM DESTEK

Geçtiğimiz haftalarda Kestel İlçesi’ne bağlı Dudaklı Köyü ve civarında yaşanan sel felaketinin ardından ihtiyaçların karşılanabilmesi adına günlerce aralıksız çalışan Türk Kızılay Bursa Şubesi’nin yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde yürüttüğü bağış kampanyasına bölge halkından tam destek.
Yaşanan üzücü olayın ardından zaman kaybetmeden bölgeye giderek, yaraları sarmaya çalışan Türk Kızılay Bursa ekiplerine karşı bölge halkının güven ve destekleri sürüyor. Bölgede çalışan Türk Kızılay Bursa Ekipleri’ne bölgedeki çalışmalar esnasında ‘Bundan sonra tüm bağışlarımız Kızılay’a diyerek sevgi gösterisinde bulunan bölge halkı, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde gerçekleştirilen bağış kampanyasına büyük ilgi gösteriyor.
Türk Kızılay Bursa Şube Başkanı Davut Gürkan, her zaman olduğu gibi Türk Kızılay’ın merhamet elini güçlendirmek adına bağış ve desteklerini esirgemeyen Bursa Halkı’na ve yaşanan felaketin ardından sürdürdükleri çalışmalarda sevgi gösterileri ile yanlarından olan bölge halkına teşekkür etti. Davut Gürkan, her zaman olduğu gibi bu Kurban Bayramı’nda da Türkiye genelinde olduğu gibi dünyanın birçok bölgesinde de bayramın bayram gibi yaşanabilmesi için ihtiyaç sahiplerine Türk Kızılay’ın merhamet elini uzatmak için çalıştıklarını belirtti.

Türk Kızılay Bursa Şubesi

İletişim Bilgilerimiz

  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  +90 (224) 220 24 40
  +90 (224) 220 24 99
  Odunluk Mh. Liman Cd. Kızılay Plaza No:17 Nilüfer/Bursa/Türkiye


Haritada Gör

Türk Kızılay Bursa Şubesi


Duyurular

02
May2019

Yurtiçi Hesap Numaralarımız

Yurt içinden Havale ve EFT yoluyla bağış yapmak için hesap TL numaramız ZİRAAT BANKASI

«
»
  • Recent Projects
  • Recent Projects
  • Recent Projects