İftar Sofraları Bağış Kampanyası

 • Aşevlerine Nakdi Bağış

  Kızılay aşevlerinde, hazırlanan besin değeri yüksek sıcak yemekler yıl boyunca ihtiyaç sahiplerine dağıtılmaktadır. Aşevlerine gelemeyecek durumda olan hasta, yaşlı ve engellilerin yemekleri özel sefer taslarında evlerine ulaştırılmaktadır. Kızılay aşevlerinden ihtiyaç sahibi üniversite öğrencileri de öğretim süresi boyunca öğle yemeği hizmetinden yararlanabilmektedir. Aşevimizden 5 kişilik bir ailenin; Günlük yararlanma maliyeti: 35 Lira. 1 haftalık yararlanma maliyeti: 255 Lira. 1 aylık yararlanma maliyeti: 1000 Lira olarak belirlenmiştir. Aşevlerinin tüm giderleri bağışlardan karşılanmaktadır. Ayrıca insani yardım çalışmalarına bağışta bulunarak da Kızılay’a destek olabilirsiniz. Desteğiniz için tüm ihtiyaç sahipleri adına teşekkür ederiz.

  BAGIS YAP
 • Yurt Dışı İftar Sofrası

  Her yıl milyonlarca ihtiyaç sahibine yardım elini uzatan Türk Kızılay, siz hayırseverlerin bağışlarıyla Ramazan boyunca Ortadoğu’dan Asya’ya, Balkanlar’dan Afrika’ya kadar uzanan farklı coğrafyalarda yaşayan ihtiyaç sahipleri için iftar sofraları kuracak. 2019 yılı için Kızılay, kişi başı iftar bedelini 25 TL olarak belirlemiştir.

  BAGIS YAP
 • 1

Türk Kızılay kamu yararına çalışan bir kurum olup izin almaksızın yardım toplama hakkına sahiptir.

01 Firmalar, Gıda Bankacılığı Esaslarına göre çalışan Türk Kızılay'a yaptıkları gıda, temizlik, giyecek, yakacak, bağışlarını gider kaydedip vergi muafiyetinden yararlanabilir.

02 Bir çok kategoride bağış seçenekleri sunan uygulama ile insani yardımlarınızı gerçekleştirebilir, Kızılay’ın çalışmalarına destek olabilirsiniz.

Türk Kızılay Bursa Şubesi

İletişim Bilgilerimiz

  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  +90 (224) 220 24 40
  +90 (224) 220 24 99
  Odunluk Mh. Liman Cd. Kızılay Plaza No:17 Nilüfer/Bursa/Türkiye


Haritada Gör

Türk Kızılay Bursa Şubesi


Duyurular

02
May2019

Yurtiçi Hesap Numaralarımız

Yurt içinden Havale ve EFT yoluyla bağış yapmak için hesap TL numaramız ZİRAAT BANKASI

«
»
 • Recent Projects
 • Recent Projects
 • Recent Projects
 • Recent Projects