Eğitim Genel Bağış Kampanyası

  • Eğitim Genel Bağışı

    İnsan eğitimle doğmaz ama eğitimle yaşar. Bu yüzden “eğitim”, öncelikle bireylerin geleceğine, sonra bir toplumun, ülkenin hatta dünyanın geleceğine yapılacak en büyük yatırımdır bize göre. Bu anlayış ve bilinçle Türk Kızılay olarak, başta Milli Eğitim Bakanlığımız olmak üzere farklı paydaşlar ile eğitimi destekleyen iş birlikleri kuruyor; bağışlarınızı ülkemizin aydınlık geleceğine yönlendiriyoruz. İnanıyoruz ki, eğitimine destek verdiğimiz her birey, ülkemizin ve dünyanın geleceğini değiştirecek, hayatı daha da güzelleştirecektir. Eğitim için yaptığınız bağışlarınızla; 1.“Sen Çok Özelsin” sloganı ile Özel Eğitim Sınıflarına, 2.“Geleceğe El Uzat” sloganı ile Yatılı Bölge Okullarında Okuyan Öğrencilere, 3.“Kolide Ne Var” sloganı ile Köy Okullarında Okuyan Öğrencilere, 4.“Güvenli Yaşamı Öğreniyorum” ve "Aycan ile Aykız'ın Maceraları" yayınları ile Öğrenci ve Öğretmenlerimize, 5.“Burs Destekleri” ile İhtiyaç Sahibi Öğrencilere yardım ediyor, ülkemizin ve dünyanın geleceğine siz hayırseverlerimizle birlikte destek oluyoruz.
  • 1

Eğitim Genel Bağış

Türk Kızılay kamu yararına çalışan bir kurum olup izin almaksızın yardım toplama hakkına sahiptir.

01 Firmalar, Gıda Bankacılığı Esaslarına göre çalışan Türk Kızılay'a yaptıkları gıda, temizlik, giyecek, yakacak, bağışlarını gider kaydedip vergi muafiyetinden yararlanabilir.

02 Bir çok kategoride bağış seçenekleri sunan uygulama ile insani yardımlarınızı gerçekleştirebilir, Kızılay’ın çalışmalarına destek olabilirsiniz.

Türk Kızılay Bursa Şubesi

İletişim Bilgilerimiz

  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  +90 (224) 220 24 40
  +90 (224) 220 24 99
  Odunluk Mh. Liman Cd. Kızılay Plaza No:17 Nilüfer/Bursa/Türkiye


Haritada Gör

Türk Kızılay Bursa Şubesi


Duyurular

02
May2019

Yurtiçi Hesap Numaralarımız

Yurt içinden Havale ve EFT yoluyla bağış yapmak için hesap TL numaramız ZİRAAT BANKASI

«
»
  • Recent Projects
  • Recent Projects
  • Recent Projects