MİLLETVEKİLİ DR. MUSTAFA ESGİN’DEN KIZILAY BURSA ŞUBESİ’NE ZİYARET

07 Eyl 2018

AK Parti Bursa Milletvekili, TBMM Kamu İktisadi Teşebbüsleri Üyesi Dr. Mustafa Esgin, Kızılay Bursa Şube Başkanı Davut Gürkan’ı makamında ziyaret ederek, görevinde başarılar diledi, çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Kızılay Bursa Şube Başkanı Davut Gürkan, Milletvekili Dr. Mustafa Esgin’i ağırladı. Başkan Gürkan, sözlerine duyduğu memnuniyeti dile getirerek başladı. Başkan Gürkan, Kızılay’ın her kesimden hayırseverlerden aldığı güçle merhamet elini ihtiyaç sahiplerine uzattığını belirtti. Hayırseverlerin destekleri tüm Türkiye’de olduğu gibi Bursa’da büyüyen şefkat ağının yalnızca ülkemizde değil birçok ülkede umut ışığı haline geldiğini belirtti.

Kızılay üyesi olarak, belgesini Kızılay Bursa Şube Başkanı Davut Gürkan’dan alan Milletvekili Dr. Mustafa Esgin ise, Kızılay’ın 150 yıldır tüm dünyada bir şefkat sembolü haline geldiğini belirtti. Yalnızca ülkemizde değil umut bekleyen insanların bulunduğu her coğrafyada uzattığı merhamet eliyle Kızılay’ın dünyaya örnek bir kurum olduğunu vurgulayan Dr. Mustafa Esgin, şunları söyledi:

KIZILAY’A DESTEK OLMAK İNSANLIK GÖREVİMİZ…

“Afet dönemlerinde merhamet elini uzatmaya hazır olup, acıları hafifleten Türk Kızılayı, eğitim programları, yardımlaşma projeleri ile günlük yaşamın içinde de sevginin gücünü hissettiriyor, doğal afetlerin yaşamın bir parçası olduğu, hazırlıklı olunması gerektiği bilincinin oluşması için örnek çalışmalara imza atıyor.

Kızılay gönüllüsü olarak, sadece ülkemizde değil ihtiyaç duyulan her yerde, yaşanan her afette mazlumların yanında olan Türk Kızılay’ına destek olmak sadece vatandaşlık değil aynı zamanda insanlık vazifemizdir.”

 

Türk Kızılay Bursa Şubesi

Kızılay'dan Kiralık Mülkler

Duyurular

Fotoğraf Galerimiz